• wyszukaj nocleg

Miasto

rodzaj noclegu

do centrum

cena max
+ wyszukiwanie zaawansowane
  • Odnowa biologiczna w Irlandii

Irlandia to piękne miejsce, gdzie wspaniałe krajobrazy, w które wpisują się malownicze ruiny zamków, wprawiają ludzi w romantyczny nastrój. Spacery bezdrożami i podziwianie otaczającej zieleni, uspokajają i pozwalają odzyskać równowagę ducha. Nic dziwnego, że w takim otoczeniu powstało wiele ośrodków SPA, które łączą w sobie nowoczesność i irlandzką tradycję. Wizyta w gabinecie odnowy to doskonały pomysł na wakacje w Irlandii.


Kultura Irlandii


Irlandia to nie tylko piękne krajobrazy, ale również specyficzni ludzie. Życie towarzyskie tego kraju kwitnie głównie w pubach, w których nie tylko można napić się piwa, ale również posłuchać poezji i irlandzkiej muzyki. Hotele w Dublinie , i innych miastach, chętnie ugoszczą turystów i wprowadzą ich w niepowtarzalny klimat Irlandii.

W ciągu roku w Irlandii odbywa się też wiele festiwali. Spędzając wakacje w Irlandii koniecznie trzeba zobaczyć jeden z nich. Najpopularniejszym festiwalem jest ten, odbywający się w dzień świętego Patryka. Organizowane są wtedy pochody, pokazy tańca i koncerty. Można też się napić tradycyjnego zielonego piwa. Zmęczeni wrażeniami turyści na pewno chętnie skorzystają z szerokiej oferty jednego z irlandzkich Day SPA lub hoteli.

 

Gabinety odnowy


Tanie loty do Irlandii zachęcają nas do wizyty w tym kraju. Coraz więcej osób wyjeżdża tam, by spędzić weekend w SPA . Dlaczego irlandzkie gabinety odnowy takie popularne? Na pewno ogromnym atutem jest położenie. Wiele z takich ośrodków znajduje się na uboczu w otoczeniu dzikiej przyrody. Oferują też różnorodne pakiety SPA oraz atrakcje, takie jak jazda konna, wycieczki rowerowe, spacery po malowniczych wzgórzach lub gra w golfa na świetnie przygotowanych polach.

Wypoczynek w SPA na pewno będzie niezapomnianym doświadczeniem. W trakcie terapii wykorzystuje się naturalne irlandzkie produkty oraz masaże inspirowane innymi częściami świata. Oferuje się ajurwedę, masaże lomi lomi oraz balenoterapię. Przedstawiamy najpopularniejsze ośrodki SPA w Irlandii, przed którymi odnowa biologiczna nie ma tajemnic.

 

  • Powerscourt Springs Health Farm & Spa to miejsce, które położone jest zaledwie pół godziny jazdy samochodem od Dublina. Ma opinię najlepszego SPA w Irlandii. Założeniem tego SPA jest wykorzystywanie leczniczego działania środowiska oraz różnego rodzaju aktywności.

 

  • Life Spa przy Lynch Breaffy House Hotel zapewnia wszystkim gościom doskonałe warunki do odpoczynku. W swoich propozycjach kładzie nacisk algoterapię, hydroterapię i refleksologię.

 

  • Ballybunion Seaweed Bath to słynne łaźnie wodorostowe, zyskały popularność już sto lat temu. Właściciele obiektu codziennie zbierają świeże wodorosty, które wykorzystywane są później w terapii, natomiast słona woda dostarczana jest wprost z Oceanu Atlantyckiego. Ballybunion Seaweed Bath to idealne miejsce dla osób, które mają problemy z reumatyzmem i bólami artretycznymi.

 

  • Centrum Spa SAMAS mieści się przy Park Hotel Kenmare. Jest to luksusowe SPA, które zalicza się do stu najlepszych ośrodków tego typu na świecie. W terapii stawia się na tradycje lecznicze Wschodu połączone z terapiami znanymi na  Zachodzie. Piękne krajobrazy hrabstwa Kerry doskonale wpływają na jakość odpoczynku nie tylko ciała, ale również ducha.
  • Komentarze
brak komentarzy
  • Dodaj komentarz
Treść komentarza
+ Dodaj do komentarza własne zdjęcie (np. jeśli byłeś na danej imprezie)
+ Wstaw film z Youtube


 Imię   Miasto    kod Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
Serwisy | Rejestracja

Sylwester | noclegi nad jeziorem
stat4u